Ture Sventon w Londynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.

473302

Nowy produkt

25,00 złbrutto

6 szt.

- +

 
Więcej informacji

Kolejne śledztwo najsprytniejszego ze szwedzkich detektywów po raz pierwszy po polsku!
Wiekowa posiadłość lorda Hubbarda tak jak i cały Londyn tonie w gęstej mgle. Tej jesieni dzieje się tu coś dziwnego. Na korytarzach słychać jakieś kroki, służące donoszą o wizytach podejrzanych hydraulików, kotka Polly syczy. Kiedy lord Hubbard zauważa czubki butów wystające zza zasłony w bibliotece, stwierdza, że tego już za wiele. Czas zwrócić się po pomoc do Ture Sventona.
Zacznijmy od razu powiedział Sventon. Jedynym sposobem na skuteczną ochronę domu jest przebranie. Proszę uprzejmie zdjąć ten kraciasty garnitur! Od teraz to ja jestem lordem Hubbardem.
Rozumiem powiedział lord Hubbard. Ale kim w takim razie jestem ja?
Jest za wcześnie, by wyrażać na ten temat jakąkolwiek opinię.

Autorke Holmberg, Sven Hemmel, Justyna Czechowska
ISBN9788381503129
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda
WydawnictwoDwie Siostry
Data premiery2022-03-18
Oprawatwarda
Ilość stron148
 
Szczegóły
Autorke Holmberg, Sven Hemmel, Justyna Czechowska
ISBN9788381503129
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda
WydawnictwoDwie Siostry
Ilość stron148
Oprawatwarda
Data premiery2022-03-18

Napisz opinię

Ture Sventon w Londynie

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0