A kiedy zniknie pustynia

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

472667

Nowy produkt

32,00 złbrutto

80 szt.

- +

 
Więcej informacji

Samaa żyje w świecie, który za kilka stuleci może być naszym światem. To pustynia pozbawiona tlenu, pełna nieznośnego ciepła. Większość zwierząt i roślin wymarła na skutek tajemniczej katastrofy klimatycznej. Ludzkość zmuszona jest funkcjonować w opustoszałej przestrzeni, prowadzić koczowniczy tryb życia, a także żyć w strachu przed głodem i odwodnieniem. W tym wrogim człowiekowi środowisku ocaleni nauczyli się organizować swoją codzienność na nowo. Kobiety zajmują się domem, mężczyźni handlują lub polują na drzewa. To pozostałość dawnego świata będąca ostatnim cennym dobrem walutą wymiany żywności i tlenu, które można zdobyć w Mieście. Nikt nie wierzy, że to właśnie drzewa są sednem sprawy i nie powinny być wycinane. Zbyt wiele pokoleń przeminęło, by ktokolwiek o tym wiedział. Samaa nie zna innego świata. Marzy o dołączeniu do łowców, ale w jej społeczeństwie kobiety nie mogą wykonywać wielu czynności. Pomimo to dziewczyna zdobywa się na odwagę i pewnego dnia wyrusza w ślad za łowcami. Okazuje się, że pustynia ma niejedno oblicze, a wszystko, w co do tej pory wierzyła Samaa, jest kłamstwem.
Poetycka i futurystyczna powieść autorstwa Marie Pavlenko pokazuje, że niektóre rozwiązania problemu globalnego ocieplenia są na wyciągnięcie ręki. Ale podobnie jak ludzie ze świata Samai, nie bierzemy ich pod uwagę.
Marie Pavlenko proponuje nam kontemplacyjną historię, w której krok po kroku, razem z bohaterką, odkrywamy istotę natury istotę życia.

AutorMarie Pavlenko
ISBN9788367054607
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoWe Need YA
Data premiery2022-03-23
Oprawabroszurowa
Ilość stron240
 
Szczegóły
AutorMarie Pavlenko
ISBN9788367054607
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoWe Need YA
Ilość stron240
Oprawabroszurowa
Data premiery2022-03-23

Napisz opinię

A kiedy zniknie pustynia

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0