Lego DOTS 41950 Rozmaitości - literki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,60 zł.

467274

Nowy produkt

81,00 złbrutto

19 szt.

- +

Producent: Lego

 
Więcej informacji

Młodzi miłośnicy najnowszych trendów i wielbiciele rękodzieła będą zachwyceni zestawem LEGO(R) DOTS Rozmaitości DOTS -- literki (41950). Pakiet przeznaczony jest do zabawy w połączeniu z tablicami ogłoszeń DOTS albo innymi zestawami LEGO lub DOTS (sprzedawanymi oddzielnie). Dzięki płytkom z tego zestawu sześcioletnie i starsze dzieci mogą tworzyć własne napisy i ozdabiać swoje zabawki na nowe sposoby, a także zmieniać wzory w zależności od swoich zainteresowań, humoru albo wystroju pomieszczenia.

Kolorowy przekaz
W pudełku znajdziesz płytki w różnych ciekawych barwach i kształtach, w tym płytki 2x2 z łukiem, z których dzieci mogą tworzyć własne litery i czcionki. Dzięki temu mogą na nowe sposoby ozdobić tablice ogłoszeń oraz inne dekoracje z klocków i dalej rozwijać swoje kreatywne umiejętności.

Nieograniczone możliwości wyrażania siebie
Zestawy DOTS przybliżają dzieciom radość z zabawy klockami LEGO oraz kreatywnego tworzenia i dekorowania. Z tym zestawem wszystko jest możliwe, ponieważ wszystko zależy od magicznej wyobraźni dzieci. Sprawdzi się on jako imponujący prezent, który zachwyci wszystkich kreatywnymi możliwościami.

Pudełko pełne możliwości -- zestaw do dekorowania LEGO(R) DOTS Rozmaitości DOTS -- literki (41950) inspiruje miłośników rękodzieła do wyrażania siebie. Zabawa zaczyna się od razu po otworzeniu opakowania Powiedz wszystkim, co myślisz -- Rozmaitości DOTS rozwijają umiejętności kreatywne dzieci, ponieważ pomagają im przerabiać tablice ogłoszeń, dekoracje lub inne zestawy LEGO(R) (sprzedawane oddzielnie) Kreatywność czeka -- zestaw inspiruje do wyrażania siebie przez tworzenie wzorów z ponad 700 płytek w różnych kolorach i kształtach. Dzieci mogą układać z nich własne czcionki i litery, by przygotowywać dowolne napisy Prezent dla sześciolatków i starszych dzieci -- miłośnikom rękodzieła spodoba się pudełko pełne płytek i niezliczone możliwości, które się w nim kryją. Zestaw będzie fajnym prezentem DOTS dla dzieci, które chcą wyrazić swoje myśli na nowe sposoby W sam raz dla małych projektantów -- dzięki broszurze z licznymi przykładami czcionek i wzorów tworzenie własnych pomysłowychnapisów i wyrażanie swojej indywidualności nie będzie dla dzieci żadnym problemem Swoboda i pewność siebie -- to pudełko LEGO(R) DOTS to esencja nieograniczonej kreatywności. Zabawa płytkami pobudza wyobraźnię dzieci i rozwija ich pomysłowość oraz wytrwałość Nieograniczone możliwości zabawy i wyrażania siebie -- dzięki zabawkom LEGO(R) DOTS kolejna grupa dzieci może odkryć, jak wielką radość dają klocki LEGO, i pobawić się w tworzenie oraz ozdabianie samodzielnie wykonanych dekoracji Wysoka jakość bez kompromisów -- elementy zestawów LEGO(R) już od 1958 roku spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują Bezpieczeństwo przede wszystkim -- elementy LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa
AutorDOTS
Rok wydaniapudełko,262x141x48 mm
WydawnictwoLego
Data premiery2022-03-01
SeriaDOTS
ProducentLego
Ilość elementów722
Grupa wiekowa6+
Opakowaniepudeko
 
Szczegóły
AutorDOTS
Rok wydaniapudełko,262x141x48 mm
WydawnictwoLego
Data premiery2022-03-01
ProducentLego
Grupa wiekowa6+
Ilość elementów722
SeriaDOTS

Napisz opinię

Lego DOTS 41950 Rozmaitości - literki

Napisz opinię

2 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0