Wielka Akademia. Elementarz 4-latka z ćwiczeniami

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.

471820

Nowy produkt

19,00 złbrutto

14 szt.

- +

Producent: Bookolika

 
Więcej informacji

Zadania i ćwiczenia dostosowane zostały do potrzeb poznawczych 4-latka. Na każdej stronie znajduje się ilustracja i zadanie do wykonania. Polecenia poprzedzone są pytaniami motywującymi dziecko do znalezienia na ilustracji odpowiedzi, ćwiczenia ręki, opowiedzenia o tym co widzi, użycia kredki określonego koloru, rysowania, uzupełnienia obrazka naklejką, porównywania, odnajdywania detali, nazywania kształtów, prostego liczenia, śledzenia wzrokiem, odwzorowania linii, połączenia elementów.
W książce znajdują się dodatkowo naklejki-nagrody, do przyklejenia na stronie po zrealizowaniu zadania, a na końcu dyplom za naukę.
Zakres tematyczny zadań: pory roku, poznawanie zwierząt, zabawa w domu i na placu zabaw, życie na wsi, przyjęcie urodzinowe, rośliny, nauka higieny, warzywa i owoce, zdrowe jedzenie, zawody (lekarz, strażak, weterynarz), pojazdy, morze i plaża, ubiór, przeciwieństwa, liczby w zakresie do 5, podstawowe litery w formie uproszczonej.
Edukacja i zabawa w formie książek aktywnościowych, wprowadzających i utrwalających wiedzę. Elementarze z tej serii dostarczają mądrą aktywność dzieci 2, 3, 4 i 5-letnich. Są wsparciem dla rodziców, w motywowaniu dziecka do poznawania, sprawdzania, odpowiadania na pytania. Pomoc dla tych, którym zależy na postępach ich pociech i radosnego przygotowaniu ich do dalszego rozwoju szkolnego. W ramach serii znajdują się tytuły rozwijające: logiczne myślenie, ćwiczenia na koncentrację i koordynację, ćwiczenia na poszerzanie zasobu słów, ćwiczenia na wypowiadanie się, nauka orientacji przestrzennej, kształtów, kolorów, zdrowego żywienia, zasad higieny. Seria pozwala dzieciom w wieku przedszkolnym na pożyteczne spędzenie czasu w domu, w przedszkolu, na wakacjach, w czasie podróży. Jest wsparciem dla opiekunów, rodziców, dziadków.
Zadania przygotowane pod nadzorem dyplomowanego nauczyciela wychowania przedszkolnego ułatwiają adaptację w przedszkolu
Książka przygotowana zgodnie z wytycznymi programowymi Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Barwne, atrakcyjne ilustracje obwiedzione ramką, ułatwiającą koncentrację na zadaniu.
Naklejki dostosowane wielkością do możliwości manualnych trzylatka.
Pytania w poleceniach dotyczące ilustracji, ale też codziennego otoczenia malucha.
Naklejki nagrody, motywujące do podejmowania prób wykonania zadania.
Dyplom z gratulacjami na końcu książki jako nagroda za naukę z Elementarza.

Autorpraca zbiorowa
ISBN9788396278951
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoBookolika
Data premiery2022-03-02
Klasa4+
Oprawabroszurowa
Ilość stron96
 
Szczegóły
Autorpraca zbiorowa
ISBN9788396278951
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoBookolika
Ilość stron96
Oprawabroszurowa
Data premiery2022-03-02
Klasa4+

Napisz opinię

Wielka Akademia. Elementarz 4-latka z ćwiczeniami

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0