Życie między wcieleniami w.3

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

470717

Nowy produkt

32,00 złbrutto

Producent: Illuminatio

 
Więcej informacji

Światową sławę doktorowi Michaelowi Newtonowi przyniosły jego autorskie techniki duchowej regresji, dzięki którym osoby poddane hipnozie mają możliwość powrotu do swych doświadczeń w świecie dusz. Wędrówka dusz oraz Przeznaczenie dusz dwie poprzednie książki zafascynowały tysiące czytelników na całym świecie i sprawiły, że rzesze ludzi zapragnęły odkryć swoje przeżycia przed narodzinami i po śmierci, poznać swych duchowych przewodników i towarzyszy oraz cele, które mają osiągnąć w obecnym wcieleniu.
W trzeciej książce z serii poświęconej tematyce życia po życiu doktor Newton po raz pierwszy ujawnia metody, jakich używa w swojej pracy, oraz opisuje przebieg sesji regresji hipnotycznej LBL (Life Between Lives Życie między wcieleniami), mamy więc wgląd w warsztat mistrza, który zainspirował tysiące ludzi do odkrywania przeszłości własnej duszy. Jego empiryczne podejście do badania obszarów duchowych doświadczeń rzuca nowe światło na odwieczne pytania: Kim jestem?", Skąd pochodzę?" i Dlaczego się tutaj znalazłem?".
Ten przełomowy przewodnik po duchowej hipnoterapii powstał z myślą zarówno o praktykach hipnoterapii, jak i o "zwykłych" czytelnikach zainteresowanych tematyką wędrówki dusz.

AutorMichael Newton
ISBN9788367247511
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoIlluminatio
Oprawabroszurowa
Ilość stron276
 
Szczegóły
AutorMichael Newton
ISBN9788367247511
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoIlluminatio
Ilość stron276
Oprawabroszurowa

Napisz opinię

Życie między wcieleniami w.3

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0