Tarot Zwierciadło Duszy zestaw

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,60 zł.

474200

Nowy produkt

134,00 złbrutto

 
Więcej informacji

Tarot Thota Aleistera Crowley'a na swoich obrazach przedstawia szerokie spektrum symboli. Rzuca światło na związki pomiędzy astrologią, numerologią i symboliką najróżniejszych kierunków duchowych. Jest wręcz stworzony do tego, aby stał się źródłem poznania. Komplet składa się z78 kart o standardowych wymiarach.
Z podstawowego podręcznika popularnego mentora, terapeuty i nauczyciela duchowego Gerda Zieglera dowiesz się, jak posługiwać się, interpretować i głębiej zrozumieć Tarota Thota Aleistera Crowley'a. Pomoże Ci on w pracy z kartami i posłuży jako przewodnik po Twoich wewnętrznych ścieżkach; będzie drogowskazem w rozwiązywaniu sytuacji bez wyjścia lub przy podejmowaniu trudnych decyzji. Oprócz tego zawiera kilka sposobów interpretacji, dokładny opis i interpretacje poszczególnych kart, dodatkowe pytania, kluczowe słowa, odniesienia, zalecenia i afirmacje do każdej karty.

AutorGerd Ziegler
ISBN9788073701918
Rok wydaniaoprawa: pudełko
WydawnictwoSynergie Polska
Oprawapudeko
Ilość stron220
 
Szczegóły
AutorGerd Ziegler
ISBN9788073701918
Rok wydaniaoprawa: pudełko
WydawnictwoSynergie Polska
Ilość stron220

Napisz opinię

Tarot Zwierciadło Duszy zestaw

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0