Kroniki Diuny T.8 Czerwie Diuny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.

467839

Nowy produkt

59,00 złbrutto

26 szt.

- +

Producent: Rebis

 
Więcej informacji

Druga część dwutomowego zakończenia Kronik Diuny.
Murbella zawrzała gniewem. Te stare postawy co rusz okazują się niewłaściwe powiedziała. Nie możemy przetrwać, po prostu uciekając albo mnożąc się szybciej, niż Omnius będzie w stanie nas zabijać. Wiele sióstr uważa tak jak ja... to znaczy te, które jeszcze żyją. Przewodziłaś nam prawie ćwierć wieku i twoja polityka zawiodła. Większość Kapitularza jest martwa. Obecny kryzys zmusza nas do rozważenia nowych alternatyw. Starych alternatyw, chcesz powiedzieć rzekła Murbella. Mamy zbyt wiele pracy, by odświeżać ten przebrzmiały spór. Czy test identyfikacji genetycznej maskaradników jest już gotowy do rozprowadzenia? Nasi naukowcy wiele tygodni badali trupy zmiennokształtnych i teraz musimy przesłać... Nie zmieniaj tematu, Matko Dowodząca! przerwała jej Kiria. Jeśli nie podejmiesz racjonalnej decyzji, jeśli nie widzisz, że musimy się dostosować do okoliczności, to wyzywam cię na pojedynek o przywództwo.
Kralizek, przerażająca bitwa na końcu wszechświata, o której wiadomo było od tysięcy lat, zbliża się wielkimi krokami. Matka Dowodząca Murbella mobilizuje ludzi do walki o przetrwanie, borykając się z problemami politycznymi, zagrożeniem ze strony maskaradników i tarciami w łonie samego zgromadzenia żeńskiego. Tymczasem dowodzona przez Duncana Idaho i Szienę Itaka po ćwierćwieczu nieustannej ucieczki wpada w końcu w sieć diabolicznych łowców. Czy przebywający na pokładzie Kwisatz Haderach pozwoli wrogowi przechylić na jego stronę szalę zwycięstwa i doprowadzi do wyniszczenia rodzaju ludzkiego? Duncan, Bene Gesserit i ghole postaci z przeszłości podejmują ostatni rozpaczliwy wysiłek...
Frank Herbert byłby z pewnością zachwycony i dumny z tej kontynuacji swojej wizji. - Dean Koontz

AutorKevin J. Anderson, Brian Herbert, Andrzej Jankows
ISBN9788381884488
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda z obwolutą
WydawnictwoRebis
Data premiery2022-03-14
Oprawatwarda z obwolut
Ilość stron560
 
Szczegóły
AutorKevin J. Anderson, Brian Herbert, Andrzej Jankows
ISBN9788381884488
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda z obwolutą
WydawnictwoRebis
Ilość stron560
Data premiery2022-03-14

Napisz opinię

Kroniki Diuny T.8 Czerwie Diuny

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0