Kroniki Diuny T.5 Heretycy Diuny

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.

467691

Nowy produkt

59,00 złbrutto

13 szt.

- +

Producent: Rebis

 
Więcej informacji

Piąty tom sześciotomowego cyklu Kroniki Diuny z obrazem i rysunkami Wojciecha Siudmaka.
Gdy Lucylla skupiła wzrok na Tegu, nagle przemknęła przez nią jedna z najgłębiej wszczepionych reakcji Bene Gesserit. Fazy tej reakcji mogły być określone później.
Coś jest nie tak! Niebezpieczeństwo! Teg to nie Teg!
W nagłym błysku reakcji wszystkie fazy zlały się w jedno. Odpowiadając, użyła z wszystkich sił Głosu:
Duncan! Padnij!
Duncan padł na trawę, nie odwracając wzroku od Tega trzymającego polową rusznicę laserową.
Maskaradnik! pomyślała Lucylla. Tylko jej nadczujność go ujawniła. Jeden z tych nowych!
Maskaradnik! krzyknęła.
Duncan rzucił się w bok i skoczywszy w górę, leciał poziomo co najmniej metr nad ziemią. Szybkość jego reakcji wstrząsnęła Lucyllą. Nie wiedziała, że ktokolwiek może poruszać się tak szybko. Pierwszy strzał z rusznicy przeszedł pod Duncanem, który zdawał się płynąć w powietrzu.
Lucylla skoczyła z galerii, chwytając w locie parapet okna poniżej, a nim się zatrzymała, jej prawa dłoń wystrzeliła i znalazła wystającą rurę spustową, której położenie podpowiedziała jej pamięć. Wygięła się w bok i zeskoczyła na podokiennik niższego piętra. Pchała ją desperacja, chociaż wiedziała, że nie zdąży.
Blisko półtora tysiąca lat po śmierci Boga Imperatora we wszechświecie dużo się zmieniło. Nie ma Imperium, Rakis nie jest już jedynym źródłem melanżu, a rybomówne straciły wpływy. Tleilaxanie, Ixanie i Bene Gesserit pozostali jednak na scenie, a nieżyjący Leto II wciąż kładzie się cieniem na ich przyszłości.
Walcząc o supremację, a zarazem usiłując ocalić zgromadzenie przed napływającymi z Rozproszenia Dostojnymi Matronami, Bene Gesserit układają diaboliczny plan. W jego centrum tkwią kolejny ghola Duncana Idaho i żyjąca na Rakis dziewczyna, która... rozkazuje czerwiom.
Wciągająca i porywająca... Fascynuje szczegółami, a zarazem spowita jest aurą tajemnicy i mistycyzmu - Milwaukee Journal
Dom Wydawniczy REBIS wydał sześciotomowy cykl Kroniki Diuny, na który składają się powieści: Diuna, Mesjasz Diuny, Dzieci Diuny, Bóg Imperator Diuny, Heretycy Diuny i Kapituła Diuną.

AutorFrank Herbert, Marek Michowski, Wojciech Siudmak
ISBN9788381884631
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda z obwolutą
WydawnictwoRebis
Data premiery2022-03-01
Oprawatwarda z obwolut
Ilość stron568
 
Szczegóły
AutorFrank Herbert, Marek Michowski, Wojciech Siudmak
ISBN9788381884631
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda z obwolutą
WydawnictwoRebis
Ilość stron568
Data premiery2022-03-01

Napisz opinię

Kroniki Diuny T.5 Heretycy Diuny

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0