40 dni do zbawienia

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.

469291

Nowy produkt

20,00 złbrutto

27 szt.

- +

 
Więcej informacji

Książka ks. Kacpra Nawrota 40 dni do zbawienia to owoc czterdziestu wielkopostnych adoracji Krzyża świętego. Jest zaproszeniem do bardzo osobistego spotkania z Bogiem, skierowanym do tych, którzy czują pragnienie nawrócenia, chcą ożywić swoją relację z Panem i dojrzeć do dzielenia się doświadczeniem wiary z innymi.
Ten lud zbliża się do Mnie tylko w słowach i sławi Mnie tylko wargami, podczas gdy serce jego jest z dala ode Mnie /Iz 29,13/ . Jeśli dotykają Cię te słowa, ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Inspiracją do wydania książki 40 dni do zbawienia są wielkopostne rozważania autorstwa ks. Kacpra Nawrota, które choć powstawały jako pomoc w pełniejszym przeżyciu pierwszego pandemicznego Wielkiego Postu i z taką myślą zostały pierwotnie opracowane - mają zdecydowanie ponadczasowy charakter. W książce pojawiają się w nowej, rozszerzonej wersji - wyjaśnia Aneta Liberacka, redaktor naczelna portalu i Wydawnictwa STACJA7.
Rozważania odnoszą się do całej palety wątków związanych z nawróceniem: od ułożenia życiowych priorytetów na nowo - we właściwej kolejności, z postawieniem Boga na pierwszym miejscu, po tematy związane z podjęciem indywidualnej pracy nad duchem, takich jak przebaczenie samemu sobie, kompleksy, sztuka czekania, odwaga. Książka zawiera także praktyczne wskazówki dotyczące walki z konkretnymi grzechami, efektywnego korzystania z darów Ducha świętego czy warunków dobrej spowiedzi.
Każdy z rozdziałów rozpoczyna się cytatem z Pisma Świętego, po którym następuje pogłębiona refleksja, zakończona krótką modlitwą - prośbą. Jednak na nic by były te nasze rozważania i modlitwa gdybyśmy to wszystko zostawili w sferze marzeń i odkładali nawrócenie na bliższą czy dalszą przyszłość. TERAZ jest najlepszy czas, by na spokojnie doświadczyć Bożego Miłosierdzia - przekonuje ks. Kacper Nawrot.
40 dni do zbawienia to 40 okazji, by powiedzieć STOP codziennej gonitwie, zatrzymać się i otworzyć na łaskę nawrócenia.
To także dodatkowo:
40 szans na spojrzenie na siebie oraz na drugiego człowieka oczami Boga i do kochania POMIMO
40 zachęt, by pobyć z Bogiem podczas osobistej modlitwy, na prywatnej adoracji
40 wypraw w głąb siebie, w dyskretnym, Bożym towarzystwie
40 iskier do rozpalenia w sobie zapału ewangelizacyjnego
40 wskazówek, jak w praktyce być ŚWIADKIEM Jezusa i realizować wezwanie do dzielenia się Dobrą Nowiną
40 zaproszeń do pokrzepienia się Słowem Bożym
40 pretekstów, by odszukać znaki Bożej obecności w swoim życiu.
O autorze:
Ks. Kacper Nawrot - miłośnik Mszy Świętej, nie wyobraża sobie życia bez liturgii, której przedsoborowe tajemnice zgłębia z zapałem. Pasjonat wspinaczki skałkowej i górskiej, uczącej pokory poprzez zmagania z przyrodą i z samym sobą. Propagator kultu Chiary Corbelli Petrillo - świętej z sąsiedztwa. Na co dzień zaangażowany w posługę duszpasterską w parafii św. Jana Kantego w Krakowie.

Autorks. Kacper Nawrot
ISBN9788396258977
Rok wydaniaRok wydania: 2022
WydawnictwoStacja 7
Data premiery2022-02-28
Ilość stron208
 
Szczegóły
Autorks. Kacper Nawrot
ISBN9788396258977
Rok wydaniaRok wydania: 2022
WydawnictwoStacja 7
Ilość stron208
Data premiery2022-02-28

Napisz opinię

40 dni do zbawienia

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0