Język C++. Szkoła programowania w.6

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.

475576

Nowy produkt

109,00 złbrutto

4 szt.

- +

 
Więcej informacji

Najlepsze źródło informacji o C++!

Język C++. Szkoła programowania to starannie sprawdzony, sumiennie przygotowany i kompletny przewodnik po programowaniu w C++, przeznaczony dla programistów. Ten klasyczny już materiał pomocniczy dla wykładowców uczy zasad programowania, począwszy od kodu strukturalnego i projektowania wedle metody dekompozycji i analizy, przez klasy, dziedziczenie, szablony i wyjątki, po wyrażenia lambda, inteligentne wskaźniki i semantykę przeniesienia. Stephen Prata jako autor i wykładowca proponuje przemyślane, przejrzyste i wnikliwe wprowadzenie do języka C++. Wraz z mechanizmami samego języka omawia fundamentalne pojęcia i techniki programowania.

Szóste wydanie książki zostało uaktualnione i rozszerzone o omówienie elementów wprowadzonych do języka w nowym standardzie C++11. Książka przyda się nie tylko studentom klas informatycznych, ale również programistom biegłym w innych językach programowania, którzy chcieliby poznać język C++ lub pogłębić swoją wiedzę dotyczącą niuansów stosowania tego języka.

Dzięki tej książce:

poznasz nowe elementy języka, wprowadzone w standardzie C++ 11 zaliczysz kurs programowania w języku C++ błyskawicznie znajdziesz informacje potrzebne w codziennej pracy opanujesz język C++

Kompletny podręcznik do nauki C++!

Zobacz, jak łatwo opracować film - i ten z wakacji, i ten profesjonalny na potrzeby telewizji!
AutorStephen Prata
ISBN9788328391529
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda
WydawnictwoHelion
Oprawatwarda
Ilość stron1200
 
Szczegóły
AutorStephen Prata
ISBN9788328391529
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda
WydawnictwoHelion
Ilość stron1200
Oprawatwarda

Napisz opinię

Język C++. Szkoła programowania w.6

Napisz opinię

Nowe produkty

No new products

Promocje

No Special products

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0