Google Analytics w biznesie w.2

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

476452

Nowy produkt

37,00 złbrutto

3 szt.
Ostatnie egzemplarze!

- +

 
Więcej informacji

Najważniejsze narzędzie analityczne Google? Wykorzystaj je maksymalnie. Na 120%!
Google Analytics to internetowe narzędzie, które Google oferuje nieodpłatnie każdemu, kto prowadzi działalność online. Dzięki niemu możliwe jest zbieranie i analizowanie danych generowanych przez internautów poruszających się w sieci, wchodzących na stronę firmy i podejmujących za pośrednictwem jej serwisu internetowego rozmaite aktywności. Dla osoby sprawnie poruszającej się w panelu użytkownika Google Analytics stanowi przebogate źródło wiedzy o klientach firmy - ich zwyczajach, zainteresowaniach, oczekiwaniach, zachowaniach itd. Te informacje mogą być podstawą do usprawnienia obsługi klienta online, a co za tym idzie - przyczynić się do zwiększenia ruchu i sprzedaży w serwisie WWW przedsiębiorstwa.
Umiejętnie zaprzęgnięty do pracy Google Analytics zapewnia przewagę rynkową. Jednak słowem kluczem jest tu umiejętnie. Nie wystarczy bowiem podpiąć firmowy serwis pod panel analityczny i od czasu do czasu logować się do analityksów. Trzeba się nauczyć czytać zbierane przez Google dane, eksportować je i zestawiać w sposób, który będzie najlepiej odpowiadał potrzebom i celom biznesowym firmy. Jak pisze autorka, z Google Analytics - zwłaszcza w jego nowej odsłonie - da się wyciągnąć 120% możliwości! Jak to zrobić? Tego się dowiesz z tej książki, w drugim wydaniu pogłębionej o wiedzę dotyczącą wizualizacji danych w Google Data Studio, a także pracy z danymi wyeksportowanymi do BigQuery.

AutorMartyna Zastrożna
ISBN9788328383746
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoOne Press / Helion
Data premiery2022-04-12
Oprawabroszurowa
Ilość stron200
 
Szczegóły
AutorMartyna Zastrożna
ISBN9788328383746
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoOne Press / Helion
Ilość stron200
Oprawabroszurowa
Data premiery2022-04-12

Napisz opinię

Google Analytics w biznesie w.2

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0