Pakiet: Modelki z Dubaju/Koszmar../ Dubaj krwią..

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,20 zł.

470913

Nowy produkt

62,00 złbrutto

 
Więcej informacji

Opowieść o ludziach, którzy na bliskim wschodzie traktowani są jak zwykły towar.
Modelki z Dubaju marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do najnowocześniejszego miasta świata i zostają prostytutkami. W miejscu, gdzie prostytucja jest surowo karana, choć równie powszechna jak piasek na pustyni, nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci, tak wolą one same.
Arabskie służące to kobiety pozbawione paszportów, możliwości kontaktowania się z rodziną, zamknięte za murami wartych miliony posiadłości, które pracują często bez wytchnienia i dni wolnych od pracy. Gwałcone, bite, upokarzane, nie mają szans na poskarżenie się na swój los, dopóki nie skończy się ich kontrakt. Po powrocie do swoich krajów często wybierają milczenie, bo świat nie chce wierzyć w ich historie
Dubaj jest zbudowany krwią ludzi, którzy poświęcają swoje życie, by inni mogli swoje wieść w luksusie. Biedni, brudni, umęczeni i kompletnie niewidzialni dla bogatych mieszkańców i turystów. Setki tysięcy robotników pracujących przy budowie zachwycających świat budynków każdego dnia ryzykują życie w ciężkich warunkach i śmiertelnym upale. Transportowani do pracy jak bydło, mieszkający w przypominających ciężkie więzienie obozach. Tracą zdrowie, a często życie, składając je na ołtarzu pychy, jaką napawa władców budowana przez nich metropolia.
Łączy ich jedno są nową generacją niewolników, którzy w arabskim świecie pozostają obywatelami najgorszej kategorii.

AutorMarcin Margielewski
ISBN9788382343298
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoPrószyński i S-ka
Oprawabroszurowa
Ilość stron0
 
Szczegóły
AutorMarcin Margielewski
ISBN9788382343298
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoPrószyński i S-ka
Ilość stron0
Oprawabroszurowa

Napisz opinię

Pakiet: Modelki z Dubaju/Koszmar../ Dubaj krwią..

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0