Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 2 B1-B2

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.

469662

Nowy produkt

40,00 złbrutto

 
Więcej informacji

Znasz już dobrze podstawy języka niemieckiego, ale wciąż brakuje Ci słówek? Uczysz się nowych wyrazów, jednak z trudem przychodzi Ci ich praktyczne wykorzystanie? A może pragniesz wyrażać się bardziej precyzyjnie niż dotychczas? Druga część serii Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2) została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy!
W podręczniku znajdziesz aż 50 rozdziałów z listami słówek, które opanujesz i zastosujesz w praktyce wszystko dzięki tłumaczeniu zdań z ich użyciem w typowych, codziennych kontekstach językowych. Szeroka gama tematów umożliwi Ci przećwiczenie leksyki w różnorodnych sytuacjach komunikacyjnych. W książce prezentujemy słownictwo dotyczące takich obszarów jak m.in.: relacje międzyludzkie, wyposażenie domu i gotowanie, odzież i kosmetyki, zdrowie, wypadki, problemy środowiskowe, sport, kultura i rozrywka, a nawet przestępczość!
Dołączone testy z ćwiczeniami pozwolą Ci sprawdzić zdobytą wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał. Pracę nad tłumaczeniem zdań ułatwią Ci zaś liczne, przydatne wskazówki. Dzięki nim dowiesz się, jak uniknąć często popełnianych błędów oraz poznasz typowe związki frazeologiczne i zwroty, słowa pokrewne i synonimy, a także niuanse związane z ich możliwymi znaczeniami.
Książkę uzupełnia udostępniony w internecie kurs audio MP3 ze zdaniami i słowniczkami odczytanymi przez lektorkę Niemkę. Nagrania pomogą Ci poprawnie wymawiać wszystkie nowo poznane wyrazy i całe zdania oraz doskonalić umiejętność rozumienia ze słuchu.
Dzięki tej książce:
nauczysz się ponad 2000 przydatnych niemieckich słów na poziomie średnio zaawansowanym,
razem z niemieckim lektorem przećwiczysz wymowę i utrwalisz przyswojone słownictwo,
poznasz wiele praktycznych wyrażeń i zwrotów oraz użyjesz ich we właściwych kontekstach,
unikniesz popełniania wielu częstych błędów,
bez trudu zmotywujesz się do regularnej nauki.
To wymarzona książka dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków, czyli dla wszystkich, którzy chcą udoskonalić lub sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie B1-B2.

AutorBarbara Sieroslawski
ISBN9788366384804
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoPreston Publishing
Data premiery2022-02-28
Oprawabroszurowa
Ilość stron212
 
Szczegóły
AutorBarbara Sieroslawski
ISBN9788366384804
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoPreston Publishing
Ilość stron212
Oprawabroszurowa
Data premiery2022-02-28

Napisz opinię

Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 2 B1-B2

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0