Rozmowy w zielonej strefie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.

467871

Nowy produkt

42,00 złbrutto

22 szt.

- +

Producent: Harmonia

 
Więcej informacji

Opis z tyłu okładki (przetłumaczony z wyd. oryginalnego):
Dzieci ze spektrum autyzmu często nie umieją wybrać tematu rozmowy, który zaciekawi drugą osobę. Wiele z nich interesuje się ściśle określoną dziedziną i odczuwa potrzebę nawiązywania do swoich ulubionych zagadnień w każdej konwersacji.
Publikacja stanowi prostą pomoc wizualną, która ułatwi dzieciom wyszukanie wspólnych tematów do rozmowy. Zielona strefa to symboliczne przedstawienie zagadnień ciekawych dla obu osób stanowi część wspólną zainteresowań pierwszego rozmówcy (kolor niebieski) i drugiego (kolor żółty). Zawarte w książce ilustracje przedstawiające różnorodne zainteresowania w łatwy sposób objaśniają, czym jest zielona strefa i jak ją odnaleźć, a liczne karty pracy umożliwiają przećwiczenie nowych umiejętności. To doskonała pomoc dla dzieci w wieku szkolnym, a także nastolatków ze spektrum autyzmu.
Uwaga: książka jest częścią tej samej serii, co "Rozmowa jest jak pociąg"
Nota o autorze:
Joel Shaul posiada licencję klinicznego pracownika społecznego i specjalizuje się w pracy z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W ramach działalności Autism Teaching Strategies prowadzi warsztaty poświęcone kształtowaniu umiejętności społecznych oraz zdrowiu psychicznemu. Jest również współtwórcą narzędzi Ryuu, wspierających rozwój umiejętności społecznych, a także autorem książki Rozmowa jest jak pociąg. Wizualne podejście do rozmowy dla dzieci ze spektrum autyzmu. Pracuje jako terapeuta i konsultant w Watson Institute of Sewickley (Pensylwania, USA).

AutorJoel Shaul, Olga Awramiuk
ISBN9788380804562
Rok wydaniaRok wydania: 2022
WydawnictwoHarmonia
Data premiery2022-03-02
Ilość stron104
 
Szczegóły
AutorJoel Shaul, Olga Awramiuk
ISBN9788380804562
Rok wydaniaRok wydania: 2022
WydawnictwoHarmonia
Ilość stron104
Data premiery2022-03-02

Napisz opinię

Rozmowy w zielonej strefie

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0