Tabannusi: Budowniczowie Ur PORTAL

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 19 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 19 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,80 zł.

467271

Nowy produkt

193,00 złbrutto

19 szt.

- +

 
Więcej informacji

Tabannusi: Budowniczowie Ur to strategiczna, ciężka gra euro i kolejny wielki projekt Daniale'a Tascini'ego (Tzolkin, Teotihuacan, Tekhenu) i Davida Spada'y (7: The Sins). Po rozwoju egipskich i południowoamerykańskich cywilizacji przychodzi czas na starożytną Mezopotamię. W Tabannusi przeniesiecie się do późnej epoki brązu, gdzie nad wodami Eufratu kwitnie i rozwija się miasto Ur. Jako zarządcy budowy, będziecie nadzorować powstawanie dzielnic Rzemieślników, Rolników i Skrybów, pielęgnować ogrody, stawiać kolejne świątynie i sprawować kontrolę nad portem. Po raz kolejny Tascini prezentuje graczom grę euro na najwyższym poziomie. Tabannusi zawiera w sobie ogromną liczbę komponentów, począwszy od dużej planszy głównej i rozbudowanych planszy graczy, poprzez kilkadziesiąt różnego rodzaju kafelków, aż po blisko 40 kości i ponad 80 figurek domów i budowli. Gra w błyskotliwy sposób łączy w sobie znane mechaniki z Teotihuacan czy Tekhenu (na przykład pozyskiwanie surowców z kości i kontrola dzielnic poprzez stawianie własnych budynków). Ponadto Tabannusi wprowadza wyjątkową mechanikę kolejek akcji, w której wasze przyszłe akcje będą planowane i jawne przed innymi graczami.

Atuty:

niezwykle rozbudowany, ciężki tytuł euro genialnego Daniale'a Tascini'ego (Tzolkin, Teotihuacan, Tekhenu) z rozbudowanym trybem solo,kompilacja wielu mechanik (area majority, tile placement),ogromna liczba starannie wykonanych komponentów: blisko 200 kafelków i kilkadziesiąt kości, figurki miast i duża, szczegółowa plansza,przenieś się do starożytnej Mezopotamii i zapisz się w historii jako największy budowniczy pradawnego Ur!

Rok wydaniapudełko,295x295x73 mm
WydawnictwoPORTAL GAMES
ProducentPORTAL GAMES
Grupa wiekowa14+
Opakowaniepudeko
 
Szczegóły
Rok wydaniapudełko,295x295x73 mm
WydawnictwoPORTAL GAMES
ProducentPORTAL GAMES
Grupa wiekowa14+

Napisz opinię

Tabannusi: Budowniczowie Ur PORTAL

Napisz opinię

Nowe produkty

No new products

Promocje

No Special products

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0