Jak nie dać sobą manipulować w.2022

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

470536

Nowy produkt

35,00 złbrutto

80 szt.

- +

Producent: Feeria

 
Więcej informacji

Kolejny poradnik autorki bestselleru Jak mniej myśleć
Każdy z nas może stać się ofiarą manipulatora, a w szczególności osoby nadwydajne mentalnie takie jak ty. Może już dostrzegłeś, że w twoim otoczeniu jest osoba, która próbuje ci zaszkodzić? Czasem trudno jest rozróżnić pozorną życzliwość od manipulacji. Na szczęście książka Jak nie dać się zmanipulować pomoże ci rozpoznać toksyczne osoby wokół ciebie i wyswobodzić się spod ich kontroli.
Manipulacja innymi jest zarówno przerażająca, jak i fascynująca. Może przybrać różne formy: od szantażu emocjonalnego w rodzinie czy w pracy, po dominację jednej osoby w związku i zbytnia uległość wobec silnego wpływu przyjaciela.
Na każdym etapie naszego życia spotkamy osoby, które będą chciały nas wykorzystać, żeby osiągnąć własne cele. Ich techniki jednocześnie proste i wyrafinowane są niezwykle skuteczne, dlatego wielu ludzi żyje w toksycznych relacjach, nawet o tym nie wiedząc. Czujesz się niespokojny, zestresowany i zdezorientowany? Możliwe, że gdzieś obok ciebie jest manipulator, który jak wampir wysysa z ciebie pozytywną energię.
Książka Jak nie dać sobą manipulować powstała na podstawie historii ofiar manipulacji, a jej zadaniem jest ochrona i zabezpieczenie twojej niezależności psychicznej. Naucz się rozpoznawać manipulatorów, rozszyfrowywać umysły psychopatyczne i opracowywać strategie, które pomogą ci poradzić sobie w konfrontacjach z nieżyczliwymi ludźmi.
Pamiętaj, że twoje zdrowie i komfort psychiczny muszą być na pierwszym miejscu!

AutorChristel Petitcollin
ISBN9788382251579
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoFeeria
Oprawabroszurowa
Ilość stron240
 
Szczegóły
AutorChristel Petitcollin
ISBN9788382251579
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoFeeria
Ilość stron240
Oprawabroszurowa

Napisz opinię

Jak nie dać sobą manipulować w.2022

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0