Maszyna do pisania

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

469992

Nowy produkt

33,00 złbrutto

52 szt.

- +

Producent: Muza

 
Więcej informacji

Pisania, jak każdego zawodu, można się nauczyć. Kurs kreatywnego pisania Katarzyny Bondy, królowej polskiego kryminału, da początkującym pisarzom narzędzia, by mogli swoje pisarskie pomysły realizować pewnie, świadomie i coraz doskonalej. Wyjaśni, jak wygląda struktura powieści i w przystępny sposób uporządkuje teorię konstruowania tekstów literackich. Pomoże także przyszłym pisarzom w odkrywaniu ich mocnych stron, otworzy ich na inną percepcję świata, nauczy samodyscypliny oraz tego, jak szukać tematów i pomysłów.
Tak, uczę ludzi pisać. Lubię dzielić się swoją wiedzą, pomagać adeptom, wydobywać ich z odmętów grafomanii. Spokojnie, to nie przytyk, gdyż każdy pisarz jest trochę grafomanem. Nie piszę za moich podopiecznych, nie redaguję, nie narzucam im swojej percepcji świata. Staram się jedynie - jak akuszerka - pomagać w ich literackich porodach. Bo pisanie książek to nie poezja, gdzie pocałunek Muzy zapładnia twórcę do napisania wiersza, zaś iluminacja jest cenniejsza niż warsztat. Pisanie książek to ciężka, także fizyczna, praca. By napisać kilkaset stron powieści trzeba mieć naprawdę twardy koniec kręgosłupa, a przy tym jednak nadal pozostać artystą. Moim zdaniem to właśnie literatura a nie film, jak przekonywał towarzysz Lenin jest królową sztuk. I choć kiedyś sama nie wierzyłam, że to ma sens, bojkotowałam, wyśmiewałam, kpiłam, dziś odszczekuję publicznie: pisania można, a nawet trzeba się nauczyć!. Katarzyna Bonda

AutorKatarzyna Bonda
ISBN9788328722965
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoMuza
Data premiery2022-03-02
Oprawabroszurowa
Ilość stron320
 
Szczegóły
AutorKatarzyna Bonda
ISBN9788328722965
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoMuza
Ilość stron320
Oprawabroszurowa
Data premiery2022-03-02

Napisz opinię

Maszyna do pisania

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0