Papierowy Pałac

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

467757

Nowy produkt

35,00 złbrutto

5 szt.

- +

Producent: Czwarta Strona

 
Więcej informacji

Książka Reese's Witherspoon Book Club, która momentalnie stała się bestsellerem New York Timesa!

Jest idealny lipcowy poranek. Elle, pięćdziesięcioletnia, szczęśliwie zamężna matka trójki dzieci, budzi się w Papierowym Pałacu rodzinnym, ulubionym miejscu, w którym zawsze spędzała lato. Jednak ten dzień zaczyna się zupełnie inaczej. Ostatniej nocy Elle i jej najlepszy przyjaciel z dzieciństwa Jonas wymknęli się na zewnątrz i po raz pierwszy w życiu uprawiali ze sobą seks.

W ciągu kolejnych dwudziestu czterech godzin Elle będzie musiała zdecydować, czy wybrać życie, które stworzyła ze swoim ukochanym mężem, czy zacząć od nowa z Jonasem jej wielką miłością, o czym zawsze marzyła. Przeszłość i bolesne wspomnienia powracają do nich obojga. Gdyby nie doszło do tragicznego wydarzenia zmieniającego bieg ich żyć na zawsze, wszystko potoczyłoby się inaczej.

Miranda Cowley Heller w piękny sposób portretuje doświadczenia, które doprowadziły Elle do obecnej chwili. Wraz z nią przechodzimy przez liczne rozterki i jesteśmy świadkami podejmowanych przez nią niejednokrotnie trudnych decyzji. Działający na emocje i niszczący wewnętrznie Papierowy Pałac przedstawia napięcie między pożądaniem a godnością, obrazuje nadużycia wobec najmłodszych i zbrodnie patologicznych rodzin. Niezwykła proza.

Byłam całkowicie zanurzona w tej pędzącej narracji, która płynnie splatała przeszłość i teraźniejszość. Myślę, że pokochacie ten tytuł! Reese Witherspoon

Papierowy pałac zatapia nas głęboko w żywym, letnim krajobrazie, w losach rodziny i prywatnej, wieloletniej historii miłosnej, która trzyma w napięciu od początku do końca Meg Wolitzer, autorka książek Żona oraz Ich siła

Pełna napięcia, sugestywna opowieść Observer

AutorMiranda Cowley Heller
ISBN9788367054423
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda
WydawnictwoCzwarta Strona
Data premiery2022-02-23
Oprawatwarda
Ilość stron400
 
Szczegóły
AutorMiranda Cowley Heller
ISBN9788367054423
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: twarda
WydawnictwoCzwarta Strona
Ilość stron400
Oprawatwarda
Data premiery2022-02-23

Napisz opinię

Papierowy Pałac

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0