Hubert w Wielkim Kapeluszu

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.

470790

Nowy produkt

26,00 złbrutto

37 szt.

- +

Producent: Dwie Siostry

 
Więcej informacji

Ciekawy świata krasnal Hubert wyrusza na wycieczkę w nieznane. A podczas takiej wędrówki wszystko może się zdarzyć! Urocza książka autora Malutkiej Czarownicy z zabawnymi ilustracjami Jerzego Flisaka.
Powiem ci, Hubercie, że to jest bardzo lekkomyślne. Przez przypadek można trafić do Worlickich Borów... A w Worlickich Borach mieszka przecież Plampacz! Też coś! zawołał Hubert. Myślisz może, że pozwolę, aby mnie pożarł Plampacz?
Hubert mieszka w Siedmiogórskim Lesie razem z dwunastoma innymi krasnoludkami. Rzadko oddala się od swojej przytulnej chatki, ale pewnego słonecznego jesiennego poranka ogarnia go wielka ochota na wycieczkę. Tak wielka, że nic go nie powstrzyma ani czekająca praca, ani przestrogi przyjaciół. To prawda, że po drodze mogą czyhać różne niebezpieczeństwa, ale przecież Hubert ma swój niezwykły krasnalski kapelusz, który może go wyratować z niejednej opresji. A ten dzień jest tak piękny, że po prostu trzeba ruszyć w nieznane!
Napisana żywym, barwnym językiem opowieść o krasnalu Hubercie i jego pełnej niespodzianek wyprawie została przełożona na 20 języków i bawi małych czytelników na całym świecie już od ponad 40 lat.
Seria Mistrzowie Ilustracji przywołuje najlepsze tradycje polskiej grafiki książkowej. Wydajemy w niej reedycje ponadczasowych hitów literatury dziecięcej zilustrowanych przez najwybitniejszych przedstawicieli polskiej szkoły ilustracji.

AutorOtfried Preussler, Jerzy Flisak
ISBN9788381502771
Rok wydaniaRok wydania: 2022
WydawnictwoDwie Siostry
Data premiery2022-03-30
Ilość stron128
 
Szczegóły
AutorOtfried Preussler, Jerzy Flisak
ISBN9788381502771
Rok wydaniaRok wydania: 2022
WydawnictwoDwie Siostry
Ilość stron128
Data premiery2022-03-30

Napisz opinię

Hubert w Wielkim Kapeluszu

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0