Rezyliencja .Jak ukształtować fundament spokoju...

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.

474173

Nowy produkt

59,00 złbrutto

19 szt.

- +

Producent: GWP

 
Więcej informacji

Co pozwala nam stawiać czoła wielu przeciwnościom Dzięki czemu możemy nie tylko się z nimi zmierzyć i je pokonać, ale także wyjść z trudnej sytuacji silniejsi niż wcześniej W jaki sposób kształtuje się nasza zdolność radzenia sobie z wyzwaniami i elastycznego przystosowywania się do zmiennych, nie zawsze sprzyjających okoliczności
Nasza droga życiowa zależy od trzech czynników: tego, jak radzimy sobie z trudnościami, jak chronimy swoje słabości oraz jak zwiększamy swoje zasoby. Nie zawsze mamy wpływ na innych ludzi i okoliczności zewnętrzne. Możemy jednak polegać na swoich siłach wewnętrznych, wzmacniać je i rozwijać. O tym, jak to robić, pisze w swojej książce Rick Hanson, autor bestsellera Szczęśliwy mózg. Nasze mentalne zasoby stanowią o naszej rezyliencji, czyli umiejętności radzenia sobie z przeciwnościami i stawiania czoła wyzwaniom na drodze do wykorzystania pojawiających się możliwości. Rezyliencja sprzyja także dobrostanowi, kształtuje fundament spokoju, wewnętrznej siły i szczęścia.
Autorzy pokazują, jak rozwinąć 12 kluczowych dla niej kompetencji psychicznych: współczucie, uważność, uczenie się, siłę charakteru, wdzięczność, wiarę w siebie, spokój, motywację, intymność, odwagę, dążenia i szczodrość.
Rick Hanson wraz z synem napisali przejrzysty i wyczerpujący poradnik, w którym łączą teorię z osobistym doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami. Napisana przyjaznym, jasnym i pełnym życzliwości stylem książka stanowi nieocenione źródło wiedzy i narzędzie do codziennej pracy.
CO ZNAJDZIESZ W TEJ KSIĄŻCE - Praktyczne sposoby doświadczania, rozwijania i wykorzystywania podstawowych zasobów mentalnych w celu budowania rezyliencji - Ćwiczenia i narzędzia służące rozwijaniu konkretnych kompetencji - Szczere, osobiste obserwacje, przykłady i sugestie na każdy dzień - Przystępne metody służące pokonaniu negatywnego nastawienia - Przydatne informacje na temat mózgu i rozwijania jego pozytywnej plastyczności
JAK KORZYSTAĆ Z TEGO PORADNIKA Z książki możesz korzystać na wiele sposobów, zależnie od potrzeb. Nie musisz czytać jej w tradycyjny sposób, od początku do końca. W każdym miesiącu składającym się na rok osobistego rozwoju możesz przeczytać jeden rozdział. Możesz też wybrać potrzebę lub kompetencję, która jest dla ciebie szczególnie istotna (na przykład bezpieczeństwo lub uważność), i skoncentrować się na powiązanych z nią rozdziałach.

AutorForrest Hanson, Rick Hanson
ISBN9788374899543
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoGWP
Oprawabroszurowa
Ilość stron256
 
Szczegóły
AutorForrest Hanson, Rick Hanson
ISBN9788374899543
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoGWP
Ilość stron256
Oprawabroszurowa

Napisz opinię

Rezyliencja .Jak ukształtować fundament spokoju...

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0