Znajdź swoje DLACZEGO

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

472103

Nowy produkt

37,00 złbrutto

18 szt.

- +

 
Więcej informacji

Książka Zaczynaj od Dlaczego zachęciła miliony czytelników do przemyślenia wszystkiego, co robią - w życiu prywatnym, w karierze zawodowej i w prowadzeniu firmy.
Znajdź swoje DLACZEGO zaczyna się w miejscu, w którym skończyło się Zaczynaj od Dlaczego. Pokazuje, jak wykorzystać w praktyce cenne spostrzeżenia Simona Sinka, tak aby poczuć większą inspirację w pracy, a w dalszej kolejności zacząć inspirować ludzi dookoła siebie.
Wierzę, że spełnienie jest prawem, a nie przywilejem. Wszyscy zasługujemy na to, by budzić się pełni inspiracji, czuć się bezpieczni w pracy i wracać do domu z poczuciem, że przyczyniliśmy się do czegoś większego i ważnego. Kluczem do osiągnięcia takiego spełnienia jest pełne zrozumienie, DLACZEGO robimy to, co robimy.
Kiedy książka Zaczynaj od Dlaczego pojawiła się w księgarniach na całym świecie, niezliczone rzesze czytelników zaczęły mi zadawać to samo pytanie: "Jak mogę zastosować rady z Zaczynaj od Dlaczego w swojej karierze, w swoim zespole, w firmie bądź w organizacji non profit?" Dlatego wspólnie z Peterem Dockerem i Davidem Meadem stworzyłem ten praktyczny poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces zdefiniowania swojego DLACZEGO. Dzięki szczegółowym ćwiczeniom, ilustracjom i planom działania dla każdego etapu procesu Znajdź swoje DLACZEGO pomoże Ci znaleźć odpowiedź na wiele ważnych pytań.

AutorSimon Sinek, David Mead, Peter Docker
ISBN9788328392465
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoOne Press / Helion
Oprawabroszurowa
Ilość stron224
 
Szczegóły
AutorSimon Sinek, David Mead, Peter Docker
ISBN9788328392465
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoOne Press / Helion
Ilość stron224
Oprawabroszurowa

Napisz opinię

Znajdź swoje DLACZEGO

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0