Kazania pasyjne

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt lojalnościowy które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.

468392

Nowy produkt

18,00 złbrutto

79 szt.

- +

Producent: Esprit

 
Więcej informacji

Wielki Post to czas wsłuchania się w słowa Pana. Czas dostrojenia się do Jego głosu. Czas otwarcia oczu i odczytania konkretnych znaków czasu.
Dlaczego właśnie z historii starcia Ehuda z Eglonem opisanej w Starym Testamencie możemy się nauczyć, jak dziś toczyć walkę duchową z największym przeciwnikiem ludzkości? Co przepowiedziała Matka Boża w Quito i dlaczego Jej słowa są tak ważne? Czym jest wielki czas odstępstwa, o którym mówił święty ojciec Pio?
Ksiądz prof. Robert Skrzypczak w Kazaniach pasyjnych przeprowadza czytelnika przez historie spisane w starotestamentowej Księdze Sędziów i zestawia je z wydarzeniami, których jesteśmy dziś świadkami. Podążając śladem Antychrysta, autor demaskuje jego destrukcyjną obecność w Kościele, na uczelniach i w rodzinach. Stara się prześwietlić korzenie kryzysu, który dotknął wiele katolickich krajów i który dziś dotyka nasz kraj. A co najważniejsze wskazuje miejsca, w których powinniśmy szukać duchowego ratunku.
Ks. prof. Robert Skrzypczak ceniony rekolekcjonista, autor i tłumacz wielu książek, m.in. ks. Dolindo Ruotolo, W twej duszy jest niebo. Konferencje i świadectwa. Jeden z pierwszych popularyzatorów osoby ks. Dolindo w Polsce. Profesor Akademii Katolickiej w Warszawie. Wyróżniony nagrodą Totus (2013) za propagowanie nauczania św. Jana Pawła oraz Medalem sw. Edyty Stein (2017). Współpracuje z redakcją Gościa Niedzielnego.
Biskup Carlo Ferrari powiedział kiedyś, że najgroźniejszym ateistą jest chrześcijanin żyjący tak, jakby Boga nie było. Czterysta lat temu, w 1610 roku, w Quito, w Ekwadorze, Maryja objawiła się hiszpańskiej misjonarce, s. Mariannie de Jess Torres. Pozostawiła zakonnicy przesłanie, które miało się urzeczywistnić czterysta lat później. O tym, co Maryja wtedy powiedziała, zapomniano. Zostało to przykryte grubą warstwą kurzu. Jednak im bliżej było naszych czasów, tym chętniej sobie przypominano tamto zdarzenie. O czym mówiła wtedy Maryja? Że za czterysta lat Kościół na świecie będzie przeżywał straszny kryzys. () Jesteśmy w tym właśnie miejscu.
FRAGMENT

Autorks. Robert Skrzypczak
ISBN9788366859760
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoEsprit
Data premiery2022-02-28
Oprawabroszurowa
Ilość stron112
 
Szczegóły
Autorks. Robert Skrzypczak
ISBN9788366859760
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoEsprit
Ilość stron112
Oprawabroszurowa
Data premiery2022-02-28

Napisz opinię

Kazania pasyjne

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0