Pakiet: Nauczanie i cuda Chrystusa Pana

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.

467367

Nowy produkt

102,00 złbrutto

Producent: M wydawnictwo

 
Więcej informacji

Część 1. Nauczanie i Cuda Chrystusa Pana. Początki Znaków
Wizje zawarte w niniejszym tomie obejmują początek działalności Pana Jezusa i Jego pierwsze cuda. Pasjonujące, szczegółowe opisy i uzupełnienia dobrze znanych historii pozwolą czytelnikowi przenieść się w samo centrum ewangelicznych wydarzeń. Będzie mógł on lepiej poznać losy Jana Chrzciciela i Łazarza, oczyma wyobraźni zobaczy chrzest Jezusa w Jordanie i kuszenie Go na pustyni, będzie świadkiem powołania pierwszych Apostołów, cudu w Kanie Galilejskiej i wskrzeszenia córki Jaira, a także przysłucha się rozmowie z Samarytanką przy studni.
Część 2. Nauczanie i Cuda Chrystusa Pana. Podróże Misyjne
Wizje zawarte w niniejszym tomie obejmują podróże misyjne Pana Jezusa, w czasie których dokonywał On licznych cudów i uzdrowień. Pasjonujące, szczegółowe opisy i uzupełnienia dobrze znanych historii pozwolą czytelnikowi przenieść się w samo centrum ewangelicznych wydarzeń.
Część 3. Nauczanie i Cuda Chrystusa Pana. Znaki Królestwa Bożego
Wizje zawarte w niniejszym tomie obejmują dalszy ciąg podróży misyjnych Pana Jezusa, w czasie których nauczał On o królestwie Bożym i objawiał swoją moc poprzez liczne cuda. Pasjonujące, szczegółowe opisy i uzupełnienia dobrze znanych historii pozwolą czytelnikowi przenieść się w samo centrum ewangelicznych wydarzeń.

Autorpraca zbiorowa
ISBN9788380438316
Rok wydaniaRok wydania: 2022
WydawnictwoM wydawnictwo
Ilość stron0
 
Szczegóły
Autorpraca zbiorowa
ISBN9788380438316
Rok wydaniaRok wydania: 2022
WydawnictwoM wydawnictwo
Ilość stron0

Napisz opinię

Pakiet: Nauczanie i cuda Chrystusa Pana

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0