Pismo Święte w komiksie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 25 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 25 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,00 zł.

475903

Nowy produkt

258,00 złbrutto

69 szt.

- +

Producent: AA

 
Więcej informacji

Dlaczego tak łatwo dochodziło do waśni nawet między najbliższymi, jak w przypadku Kaina i Abla?

Co sprawiło, że Pan Bóg wyznaczył niektórych do "zadań specjalnych", za jakie trzeba uznać wyprowadzenie Izraelitów z Egiptu przez Mojżesza, liczne cuda Eliasza i Elizeusza, a potem samego Pana Jezusa i Jego uczniów?

Dlaczego Dawid czy jego syn Salomon - szczególnie wybrani i obdarowani przez Boga - sprzeniewierzyli się Jemu?

I w jaki sposób my w XXI w. możemy odczytywać historie przywołanych bohaterów?

Pismo Święte w komiksie przedstawia opowieści biblijne, które rozpalały wyobraźnię ludzi wszystkich czasów i stanowiły inspirację dla artystów dzieł literackich, plastycznych i muzycznych. Dziś, w dobie kultury obrazu, komiks jest jedną z form przekazu Słowa Bożego: sugestywnego, pełnego barwnych postaci i dynamicznie zmieniających się wątków. Został przemyślany, zaprojektowany i narysowany przez znanego krakowskiego artystę Pawła Kołodziejskiego, teksty wprowadzające oraz opisy postaci biblijnych przygotował o. Cyprian Janusz Moryc OFM - historyk sztuki, zaś cała narracja pochodzi z Biblii Tysiąclecia. Wszystko to sprawia, że komiks powinien szczególnie spodobać się młodym odbiorcom. Niniejszy tom to jednak nie tylko opowieść o bohaterach i nadzwyczajnych wydarzeniach, ale także próba przedstawienia Bożego planu dla CAŁEGO stworzenia.

Niech więc kolejne karty komiksu zachęcą nie tylko młodych Czytelników do poznania lepiej Tego, Który był, Który jest i Który przychodzi.

AutorPaweł Kołodziejski, Cyprian Janusz Moryc OFM
ISBN9788378644071
Rok wydaniaRok wydania: 2021, oprawa: twarda
WydawnictwoAA
Oprawatwarda
Ilość stron472
 
Szczegóły
AutorPaweł Kołodziejski, Cyprian Janusz Moryc OFM
ISBN9788378644071
Rok wydaniaRok wydania: 2021, oprawa: twarda
WydawnictwoAA
Ilość stron472
Oprawatwarda

Napisz opinię

Pismo Święte w komiksie

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0