Klara i słońce

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.

471682

Nowy produkt

38,00 złbrutto

3 szt.
Ostatnie egzemplarze!

- +

Producent: Albatros

 
Więcej informacji

Wyjątkowa edycja najnowszej powieści Kazuo Ishigury.
Książka wydana w serii Klasyki Albatrosa, na którą składają się najważniejsze i najpopularniejsze współczesne powieści, jakie bez wątpienia przejdą do historii.
Klasyki Albatrosa to książki znane i lubiane - także te, które na stałe weszły już do kanonu literatury współczesnej - ubrane w nową, elegancką szatę graficzną.
Pierwsza powieść Kazuo Ishigury opublikowana po tym, gdy w 2017 roku otrzymał Nagrodę Nobla.
Świat widziany oczami niezwykłej narratorki.
Rzeczywistość, którą od naszej dzieli tylko krok a może nawet mniej.
Odwieczne pytania o to, co człowieka jako jednostkę czyni istotą wyjątkową. Czy jest coś takiego jak ludzka dusza? Czy jedną osobę można zastąpić drugą? I wreszcie najważniejsze: czym jest miłość?
Klara to Sztuczna Przyjaciółka, wprawdzie nie najnowszej generacji, ale posiadająca niezwykłe zdolności poznawcze, pamięć i co najważniejsze empatię. Z witryny sklepu obserwuje ulicę, czekając na klienta, który ją stąd zabierze. Kiedy wreszcie los się do niej uśmiecha, jest gotowa jak najlepiej służyć nastolatce, dla której zostaje zakupiona.
I choć przed opuszczeniem sklepu otrzymuje ostrzeżenie, że ludziom nie zawsze można ufać, jest gotowa zrobić wszystko, by wywiązać się ze swojego zadania. Ale żeby jej starania przyniosły rezultat, nieodzowna jest pomoc Słońca. Właśnie w nim i jego dobroczynnym działaniu Klara widzi nadzieję. Bo choć świat, który poznaje, jest daleki od idealnego, Klara nie traci optymizmu.

AutorKazuo Ishiguro
ISBN9788382157277
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoAlbatros
Data premiery2022-03-09
Oprawabroszurowa
Ilość stron320
 
Szczegóły
AutorKazuo Ishiguro
ISBN9788382157277
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoAlbatros
Ilość stron320
Oprawabroszurowa
Data premiery2022-03-09

Napisz opinię

Klara i słońce

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0