Elektryczne ciało, elektryczne zdrowie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.

468592

Nowy produkt

56,00 złbrutto

8 szt.

- +

 
Więcej informacji

Równoważenie energii biopola - prosty sposób na wszystkie twoje bolączki

Dokucza ci ból i choroby, których nie może zdiagnozować i wyleczyć medycyna konwencjonalna? Mimo licznych prób nie możesz poradzić sobie z trudnymi emocjami? A szkodliwe nawyki uniemożliwiają normalne funkcjonowanie? Wszystkie te kłopoty mogą być skutkiem blokad energetycznych i zakłóceń w energii biopola. Liczne badania naukowe potwierdzają, że człowiek jest istotą energetyczną. Istotą zbudowaną ze światła, fal i dźwięków o różnej częstotliwości. Zakłócenia przepływu energii, zwłaszcza w centrach energetycznych - czakrach i nadi - powodują kłopoty ze zdrowiem i dyskomfort psychiczny. W tej książce znajdziesz niezbędne informacje na temat energii biopola. Poznasz sposoby na uregulowanie, odblokowanie i oczyszczenie czakr, a także aury z wszelkich blokad energetycznych. Dowiesz się też, jak podnieść napięcie energetyczne, by wibrować energią o wysokiej częstotliwości. Pomoże ci w tym metoda Biofield Tunning(R), czyli technika dostrajania energii za pomocą kamertonów. Autorka i ekspertka w dziedzinie medycyny energetycznej skutecznie stosuje uzdrawianie energią i dźwiękiem w terapii.

Czym jest biopole?

Pierwsza część książki szczegółowo wyjaśnia, czym jest biopole lub aura. Jej autorka prowadzi wieloletnią praktykę uzdrawiania energią i dźwiękami kamertonu. Własne obserwacje, badania, studia dowiodły, jak ważna jest równowaga energetyczna w ciele. Nawet założenia medycyny konwencjonalnej podkreślają, że odpowiednio wysokie napięcie w błonach komórkowych umożliwia prawidłowe przewodzenie impulsów elektrycznych i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Twoje ciało jest jak akumulator, żywa bateria wypełniona słoną wodą, która przewodzi prąd. Każdy narząd również wytwarza energię. Niskie napięcie prowadzi do zaburzeń zdrowia fizycznego, np. bólu i chorób, zaburzeń psychicznych, w tym depresji i rozterek duchowych. A co ładuje lub rozładowuje twoją baterię? Co sprawia, że możesz pracować i funkcjonować na optymalnym poziomie?

Emocje są kluczem do prawidłowego przepływu energii w biopolu

Tylko klarowana matryca energetyczna pozwala na tworzenie nowych komórek, utrzymanie prawidłowego napięcia i regenerację organizmu. Emocje zaś są kluczem do prawidłowego funkcjonowania. Uczucia są przechowywane i kumulowane w biopolu. Te negatywne, tłumione lub wypierane powodują blokady w przepływie energii, choroby i zaburzenia. Terapia z wykorzystaniem kamertonu pomoże odnaleźć złogi wibracyjne i je usunąć. Autorska metoda Biofield Tunning(R) podkreśla, że każda emocja jest ważna i cenna. A odpowiednie techniki radzenia sobie z nimi pozwalają na swobodny przepływ ładunku elektrycznego w organizmie. W drugiej części książki znajdziesz praktyczne ćwiczenia, które pozwolą ci zlokalizować zablokowane czakry. Poznasz też Anatomię Biopola. Nauczysz się pracować z emocjami uwięzionymi w czakrach. Wykorzystasz też skuteczne narzędzia - jak kamerton - do zrównoważenia aury, odblokowania i oczyszczenia czakr.

Na czym polega dostrajanie energii biopola za pomocą kamertonu?

Biopole jest również mapą twojego umysłu, wzorców działania i nawyków. Możesz zmienić i modyfikować emocje oraz utarte schematy za pomocą dźwięków kamertonu. Pomogą ci również siły własnego umysłu, świadomość i intencja. Biofield Tunning(R) wykorzystuje w terapii cztery narzędzia. Możesz z nich korzystać w procesie uzdrawiania energią, są to:

aktywacja kanału centralnego; oddychanie, zrównoważenie i uziemienie; siła umysłu; uzdrawiająca moc dźwięku.

Z książki dowiesz się, której metody powinieneś użyć, oczyszczając czakrę korzenia. Która natomiast lepiej sprawdzi się do regulacji emocji uwięzionych w centrum energetycznym serca. Poznasz też piętnaście skutecznych sposobów na podniesienie napięcia elektrycznego i odzyskanie zdrowia.

Naładuj swoje pole elektromagnetyczne i zmień swoją rzeczywistość
AutorEileen Day McKusick
ISBN9788381719391
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoStudio Astropsychologii
Oprawabroszurowa
Ilość stron360
 
Szczegóły
AutorEileen Day McKusick
ISBN9788381719391
Rok wydaniaRok wydania: 2022, oprawa: broszurowa
WydawnictwoStudio Astropsychologii
Ilość stron360
Oprawabroszurowa

Napisz opinię

Elektryczne ciało, elektryczne zdrowie

Napisz opinię

30 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0